In stock
Operating Voltage:24VDC
Control Protocol:CANopen
Current Rating:200A
Operating Temperature:-20°C to +70°C
Communication Channels:2
Power Supply:Input 24VDC / Output 15VDC @ 1A
Mechanical Size:200mm x 100mm x 40mm