Yaskawa NX100 JZRCR-NTU30B-1 Power Supply, Industrial Automation Solutions
In stock
Model:Yaskawa NX100 JZRCR-NTU30B-1
Power Rating:30kW
Operating Voltage:380VAC
Input Frequency:50/60Hz
Efficiency Rating:98%
Output Current:Variable
Protection Class:IP20
Cooling Method:Air Cooled
Weight:25kg
Dimensions (LxWxH):600mm x 300mm x 200mm
Communication Interface:Modbus RTU, CANopen
Temperature Range:-10°C to +40°C