KEB F5 12kW Inverter, Model: 12.F5.GBD-YM00, Type: IMA, Industrial Control Module
In stock
Operating Voltage:380V to 480V
Output Power:Up to 50KW
Inverter Type:PWM
Frequency Range:0 to 50Hz
Motor Control:V/F control, vector control
Communication Interface:RS-485, Ethernet
Protection Class:IP20
Operating Temperature:-10°C to +40°C
KEB 12.F5.GBD-YM00 IMA
KEB 12.F5.GBD-YM00 IMA
    Customers reviews
    There are no reviews yet.
    Be the first to review “KEB F5 12kW Inverter, Model: 12.F5.GBD-YM00, Type: IMA, Industrial Control Module”