Allen Bradley 1336F-BRF75-AA-EN: 1336 PLUS II AC Drive
In stock
Operating Voltage:460 V
Output Frequency:50 Hz
Power Range:0.75 kW to 1.5 kW
Control Protocol:Modbus RTU
Protection Class:IP54
Ambient Temperature:-10°C to +50°C