FPR3471100R1002 – ABB Industrial Module
In stock
Power Rating:3471 W
Output Voltage:110 V
Output Current:10 A
Input Voltage:485 V DC
Frequency Range:50/60 Hz
Efficiency:98%
Dimensions (WxDxH):150 x 100 x 150 mm
Weight:2.5 kg
Operating Temperature:-20°C to +70°C